This Week’s Fixtures

Day DATE TEAM CODE TIME HOME AWAY VENUE
Wednesday 19/04/2017 Under 14 Girls Camogie 18:00-19:00 MIE
Thursday 20/04/2017 Under 16 Champ Prep 18:00-18:45 PNU1
Thursday 20/04/2017 Senior Football 19:00-21:00 PNU1
Thursday 20/04/2017 Senior 4 Camogie 19:15 PNU2
Thursday 20/04/2017 U13 Div.2 Football League Football  19:00 Fingallians A Balheary
Thursday 20/04/2017 U13 Div.7 Football League Football  19:00 Lucan Sarsfields B St Annes 1
Thursday 20/04/2017 U15 Div.1 Football League Football  19:00 Naomh OP-ER Martin Savage Park
Thursday 20/04/2017 U15 Div.7 Football League Football  19:00 Ballyboden St Endas C MIE
Thursday 20/04/2017 Tom Byrne AFL6 20:30 PNU2
Friday 21/04/2017 Intermediate Football Championship Football 19:00 O Tooles Drumnigh
Saturday 22/04/2017 Mini Leagues 10;00-12:00 PNU2 & Hall
Saturday 22/04/2017 Senior Football Championship Football 18:30 Round Towers (C) Parnell Park
Saturday 22/04/2017 U8 Hurling Group 1X (3 Teams) Northside Hurling  10:00 St Sylvesters 2 Broomfield
Saturday 22/04/2017 U8 Hurling Group 1Y (3 Teams) Northside Hurling  11:00 Skerries Harps Townparks
Saturday 22/04/2017 U9 Hurling Group 1X (3 Teams) Northside Hurling  10:00 O Dwyers PNU1
Saturday 22/04/2017 U9 Hurling Group 1Y (3 Teams) Northside Hurling  11:30 Naomh Barrog Pairc Bharrog
Saturday 22/04/2017 U10 Hurling Group 1X (3 Teams) All County Hurling  10:00 Naomh Barrog MIE
Saturday 22/04/2017 U10 Hurling Group 2X (2 Teams) Northside Hurling  12:15 Raheny 1 St Annes 12a
Saturday 22/04/2017 U12 A Hurling Blitz Gp.1 Hurling  12:15 Naas 1 PNU2
Saturday 22/04/2017 U12 D Hurling Blitz Gp.4 Hurling  12:15 Naomh Mearnog 2 MIE
Saturday 22/04/2017 U13 Div.1 Hurling League Hurling  15:30 Lucan Sarsfields A Arthur Griffith Park
Saturday 22/04/2017 U14 Div.2 Hurling League Hurling  15:30 Naomh Mearnog Pairc Mearnog
Saturday 22/04/2017 U14 Div.5 Hurling League Hurling  15:30 St Peregrines St Annes 1
Saturday 22/04/2017 U16 Football A Championship Football  15:30 Kilmacud Crokes A PNU1
Saturday 22/04/2017 U16 Football D Championship Football  15:30 St Sylvesters B Broomfield
Saturday 22/04/2017 U11 Hurling Group 2 (2 Teams) Hurling  11:00 Craobh Chiarain Maypark
Saturday 22/04/2017 U11 Hurling Group 2 (2 Teams) Hurling  11:00 Whitehall Colmcille MIE
Saturday 22/04/2017 Under 15 ladies Football Football 13:30 Scoil Ui Chonnail Away
Saturday 22/04/2017 Under 12 Ladies Football Football 13:00 N Barrog Away
Saturday 22/04/2017 Under 10 Ladies Football Football 14:00 N Barrog Away
Saturday 22/04/2017 Under 16 Camogie Camogie 15:00 N Judes Away
Saturday 22/04/2017 Senior Hurlers Training 8.30-9.45 PNU2
Sunday 23/04/2017 U15 Div.1 Hurling League Hurling  11:30 Naomh OP-ER Martin Savage Park
Sunday 23/04/2017 U15 Div.4 Hurling League Hurling  11:30 Cuala B PNU2
Sunday 23/04/2017 Junior A Football Championship Prelim Football  11:00 Ballyboden St Endas Ballycullen
Sunday 23/04/2017 Junior D Football Championship R. 1 Football 11:00 Fingal Ravens Rolestown
Sunday 23/04/2017 Minor Hurling League Division One Hurling 11:00 Na Fianna St Mobhi Road
Sunday 23/04/2017 Minor Hurling League Division Four Hurling 11:00 St Patricks (P) PNU1
Sunday 23/04/2017 Senior 6 Camogie Camogie 11:00 Lucan MIE
Sunday 23/04/2017 Under 11 Ladies Football Football 12:00 St Brigids away
Sunday 23/04/2017 Under 9 Ladies Football Football 10:00 Ballinteer Away
Sunday 23/04/2017 Under 8 ladies Football Football 10:00 Ballinteer Away
Sunday 23/04/2017 Under 11 Ladies Football Football 12:15 Binn Eadair PNU1
Sunday 23/04/2017 Under 15 Camogie Camogie 11:00 Commercials St Annes 1
Sunday 23/04/2017 Under 14 Feile 10:00 Erins Isle